OHO!KOKO na Wake Up and Live!

Mieszanka trzech unikalnych talentów o mocno wybuchowych właściwościach. Wywołali eksplozję muzyczną na scenie „Must be the music”, która wystrzeliła ich prosto do półfinału. Są też odpowiedzialni za zagotowanie sceny na Największym festiwalu w Polsce Pol’and’Rock, Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie (grand prix) i na Kortofeście (nagroda główna).

W marcu 2018 wydali anglojęzyczny album „AUDIO”, koncertowali w Niemczech, Belgii, Chorwacji i na Ukrainie. Zadziwiają muzycznym show niezależnie od szerokości geograficznej, bardzo szybko zaprzyjaźniają z każdą publiką i (uwaga!) dziwnie łatwo można się w nich zakochać.

Muzycznie – akrobaci i poszukiwacze przygód. Balansują między gatunkami, elastycznie przeskakują z popu do electro, zahaczają o soul
i rock, na ich koncertach publiczność na zmianę buja się i skacze, zamyśla się, a za chwilę biegnie do tańca. Nie przestają improwizować, na koncertach uznają tylko żywe dźwięki – dlatego za każdym razem brzmią inaczej i są niespodzianką na scenie. Bezczelnie zdolni. Muzycznie nieprzewidywalni. Niebezpieczni nawet w małych dawkach.

Do zobaczenia pod sceną!