Strefa LIVE

Wake Up and Live to nie tylko muzyka. To także wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, charytatywne zbiórki i wiele innych. Podczas XII edycji festiwalu zorganizujemy między innymi:

Warsztaty
Każdy znajdzie coś dla siebie! Tylko na Wake Up and Live warsztaty: grania na tradycyjnych i ludowych instrumentach, warsztaty z rytmiki dla dzieci oraz warsztaty bębniarskie.

 

Fundacja DKMS
Odwiedzi nas także fundacja DKMS, której misją jest znalezienie dawcy dla każdego pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych z krwi lub szpiku kostnego. W trakcie trwania dwunastej edycji Wake Up and Live każdy z nas będzie mógł wesprzeć ten szczytny cel.

Wake Up dla czterech łap
Pamiętajcie o tym, że „karma wraca”, dlatego po raz kolejny w ramach naszego festiwalu organizujemy charytatywną zbiórkę karmy dla gorzowskiego schroniska AZORKI. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli włączycie się do akcji!

Wake Up KIDS
Tradycyjnie na Festiwalu nie zabraknie również Wake Up KIDS, a więc różnorodnych propozycji dla najmłodszych oraz ich rodzin. Niedziela to co roku dzień pełen atrakcji. Wśród nich niezapomniana harcerska przygoda, dmuchańce, animatorzy i wiele innych.

 

WYSTAWA Aga Krysiuk – obrazy z płyt winylowych / Sztuka igłą malowana
Kolejną atrakcją strefy LIVE XII edycji festiwalu Wake Up and Live jest wyjątkowa wystawa – odwiedzi nas artystka nietuzinkowa, Aga Krysiuk, która tworzy fantastyczne obrazy ze starych płyt winylowych. Drugą wystawą, która podbije Wasze serca będzie „Sztuka igłą malowana” – wystawa prac tatuażysty, Czarka Soszyńskiego. Miał on swój debiut w Sulęcińskim Ośrodku Kultury podczas drugiej edycji festiwalu Rock&Beer w 2018 roku.

GASTRONOMIA

Poszerzona zostanie także oferta gastronomiczna o ciekawe food trucki – odwiedzą nas: pyszne burgery od „Piano Burger”, kuchnia polska oraz piwo od „Restauracji MAK” oraz słodkości od „Amciu Mniamciu”, a także legendarne już, naturalne „Lody z Gościńca”.

SPOTKANIA

Zapraszamy na trzy wyjątkowe spotkania.

To tylko część z wymienionych atrakcji – w dniach 08-10.06 na naszych obiektach dzieje się jednak o wiele, wiele więcej. Bądźcie z nami!